W kolejnym odcinku podcastu Startupmylife wystąpi Michał Andrzejewski. Opowiada jak wypozycjonować blog, trafić na pierwszą stronę wyszukiwań w Google i zastosować content marketing „z głową”.

Swój blog marketingowa-moc.pl pisał w celu popularyzowania SEO i content marketingu. Zaczął pisać, działając w studenckim klubie naukowym, bo najbardziej pasjonował go marketing internetowy. Z czasem nabrał wprawy w pozycjonowaniu stron. Jego blog posłużył większemu celowi – pozyskiwaniu nowych zleceń.

Michał Andrzejewski

Michał Andrzejewski

W podcaście usłyszysz 

JAK:

  • znaleźć zlecenia w Internecie dzięki blogom;
  • co to jest SEO i jak je stosować?
  • działają backlinki;
  • „nie przesadzić” w backlinkami i co to jest filtr Google;
  • trafić na pierwszą stronę wyszukiwań w Google.

CZYM SĄ:

  • słowa kluczowe i jak je używać?
  • algorytmy Google, ich zmiany i czy można je rozszyfrować.

 

Michał Andrzejewski jest ekspertem ds. marketingu, specjalizuje się w SEO, pasjonuje go content marketing i jego zastosowanie w pozycjonowaniu stron internetowych. Udziela konsultacji marketingowych.

Uważa, że jego content marketing na blogu zadziałał. Teraz dostaje więcej zleceń. Rady, które daje na blogu, aktywnie stosuje w praktyce. Pisząc na blogach, promując treść w różnych kanałach medialnych, też możesz zaistnieć w Internecie i budować markę personalną. W podcaście Michał daje wskazówki, które pomogą Ci osiągnąć wymarzony cel – sprawić, żeby więcej klientów wchodziło na Twoją stronę blogową lub firmową.

Nie ukrywam, że trafiłam na Michała zupełnie przypadkowo. Szukałam eksperta, który specjalizuje się w SEO (pozycjonowaniu stron) i pisze blog o tym, co robi. Michał okazał się pierwszą osobą, kogo znalazłam w wyszukiwarce. Odrazu napisałam do niego, prosząc o uczestnictwo w wywiadzie. Cieszę się, że wywiad się odbył! Serdecznie zapraszam do wysłuchania tego odcinka podcastu i odwiedzenia strony Michała www.michalandrzejewski.eu.

Linki do podcastu:

iTunes

https://itunes.apple.com/us/podcast/podcast-start-up-my-life/id1150798722

Stitcher

http://www.stitcher.com/podcast/start-up-my-life